Pracownik Produkcji operator maszyn Niemcy

Nieaktualne ogłoszenie

Dodane:

2024-01-31 12:23:25

Ogłoszenie:

Opis / Obowiązki:Miejsce pracy: NordlingenPraca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie.Praca jest na stałe, na pełny etat, od 180 godz. miesięcznie, możliwe nadgodzinyGłówne zadania:Obsługa maszyn produkcyjnych, naprawianie maszyn (jeśli pojawiają się błędy), kontrola jakości produkowanych przedmiotówWymagania:Doświadczenie na produkcji mile widzianeKonieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiegorozmowy odbywać będą się w języku niemieckim!Gotowość do pracy w systemie zmianowym.Przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy.Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie.Nasza oferta:Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.Wynagrodzenie brutto: 12,59 Euro Brutto za godzinę +40 Euro netto dziennej diety+25% do nadgodzin: Miesięczne wynagrodzenie netto na rękę: od 2500 do 2900 Euro nettoZakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika ok 350 Euro miesięcznieosoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com w temacie prosimy wpisać "Produkcja Niemcy"

Kategoria:

Praca/Biznes-Produkcja / Przemysł

Użytkownik:

Miejscowość:

Frankfurt nad Menem - de

Telefon:

office@eastgaterecruitment.com

Podoble Ogloszenia

Kontakt