Wytłumaczy mi ktoś z Was , na czym to polega? :)

Hej. Może ktoś z Was, bardziej obytych z niemieckim, wytłumaczyć mi, na czym polega działanie Kautionkasse? https://www.kautionskasse.de/

2012-11-12 00:00:00

nemo


Odpowiedzi:

 

RE:Wytłumaczy mi ktoś z Was , na czym to polega? :)

Depozyt jest ubezpieczenia depozytów bezpieczeństwa.Ubezpieczenie depozytu mogą być podjęte przez najemców prywatnych i komercyjnych jak bezpieczeństwo najmu.Firma ubezpieczeniowa jest po umowie ubezpieczenia z dokumentu, na którym firma ubezpieczeniowa wypłaca roszczeń Wynajmującego z tytułu najmu dla najemców w maksymalnej wysokości ustalonej kaucji na pierwsze żądanie.Najemca wynajmujący daje świadectwo, a nie w formie depozytu gotówkowego, depozyt konto oszczędnościowe lub gwarancji bankowej.Firma ubezpieczeniowa pobiera roczną opłatę dla tego celu, który ma być wypłacona przez lokatora i której wysokość zależy od kwoty kaucji.Ubezpieczenie depozytu gwarantuje jako substytut wymienionych papierów wartościowych do wszystkich roszczeń leasingodawcy w ramach leasingu wobec najemcy (np. odszkodowanie w odniesieniu do najemcy odpowiedzialne, koszty naprawy oraz wszelkie opłaty zaległych lub rezygnacji z niewłaściwego administrowania w obliczu spektaklu zastępczego po terminie dla najemcy ). W przypadku mocy, więc jeśli ubezpieczenie musi zapłacić właścicielowi, firma ubezpieczeniowa ma prawo żądać wypłaty dokonane przez najemcę lub innego powrotem ubezpieczonego

2012-11-14 00:00:00

Kowalski


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt