WYSŁANIE PIENIEDZY DO POLSKI

WITAM
PROSZE MI POMÓC
A WIEC MAZ NIE MOZE WYSŁAĆ MI PEINIEDZY Z POST BANKU ZA POSREDNICTWEM INTERNETU PONIEWAZ WYSKAUJE BŁĄD JAKIS PRZY PRZELEWACH ZNACZACY ZE NIE MOŻNA WYKONAC PRZELEWU ZE WZGLĘDU NA PROCEDURY BEZPIECZENSTWA, CHODZO I JAKIES NR TAN KTÓRYCH NIE MOŻNA TAM W USTAWIENIACH ZROBIC.. MOŻE KTOS SIE ORIENTUJE JAK TO ZROBIC>>>

DRUGI SPOSÓB TO WYPEŁNIENIE DRUCZKA NA POCZCIE ALE POWIEDZCIE MI JAKI TEN DRUCZEK I JAK GO WYPEŁNIC( PROBLEM Z JEZYKIEM) BO MĄŻ JEST TAM DOPIERO MIESIAC...
COS MAZ MÓWIŁ O DRUCZKU AUSLANDS UBERWEISUNG
JAK MA KONTO W POST BANKU TO ILE ZAPŁACI ZA PRZELEW?

2013-06-04 00:00:00

jaK PRZESŁAC PEINIADZE DO POLSKI


Odpowiedzi:

 

RE:WYSŁANIE PIENIEDZY DO POLSKI

1.)Name des Empfängers bzw. Begünstigten
2.)IBAN (internationale Kontonummer) des Empfängers bzw. Begünstigten
3.)BIC (internationale Bankleitzahl) des Empfängers bzw. Begünstigten
4.)Überweisungsbetrag in Euro und Cent
5.)Verwendungszweck
6.)Angaben (Name, Vorname, Firma, Ort) zum Absender bzw. Kontoinhaber
7.)IBAN des Absenders bzw. Kontoinhabers

1: Nazwa odbiorcy
2: międzynarodowy standard numeracji kont bankowych odbiorcy
3: międzynarodowy unikatowy kod identyfikujący banki odbiorcy
4: Kwota w euro
5: przeznaczenie/Tytulem
6: Nazwa i adres zleceniodawcy
7: międzynarodowy standard numeracji kont bankowych zleceniodawcy

2013-06-06 00:00:00

 

RE:WYSŁANIE PIENIEDZY DO POLSKI

Ale wiedzial jak konto zalozyc

2013-06-07 00:00:00

 

RE:RE:WYSŁANIE PIENIEDZY DO POLSKI

założenie konta jest zawsze łatwe

2013-06-09 00:00:00

 

RE:WYSŁANIE PIENIEDZY DO POLSKI

mozna wysylac pieniadze tylko przez west union kosztuje to od 25euro.

2013-06-12 00:00:00

 

RE:RE:RE:WYSŁANIE PIENIEDZY DO POLSKI

WITAM
MÓJ MĄŻ JEST W NIEMCZECH OKOŁO 5 LAT. WYSYŁAM PIENIĄDZE SOBIE Z POSTBANKU DO POLKI PRZEZ INTERNET I NIE MAM Z TYM ŻADNEGO PROBLEMU. POZA TYM POSTBANK JEST NAJTAŃSZYM BANKIEM, PRZEDE WSZYSTKIM DLATEGO, ŻE ZA PRZELEWY NAWET DO POLSKI NIE POBIERAJĄ OPŁAT. DOBRY WYBÓR:)

KODY TAN PRZYCHODZĄ POCZTĄ PODOBNIE JAK PIN DO BANKU - POCZTY ELEKTRONICZNEJ ALE TAKŻE DO KARTY. O ILE SIĘ ORIENTUJĘ TO POSTBANK ZREZYGNOWAŁ Z LISTY-TAN JAKIEŚ 2 LATA TEMU. MOŻECIE TERAZ WYBRAĆ CZIPA ALE TO KOSZTUJE, ALBO CAŁKOWICIE DARMOWO SMS NA NR TELEFONU. MY WŁAŚNIE TAK TO ZROBILIŚMY.

WCHODZI SIĘ NA STRONĘ BANKU ELEKTRONICZNEGO, TAM W ZAŁĄCZNIKU WPISUJE SIĘ NR TELEFONU (TRZEBA JĄ ODSZUKAĆ) I PRZYCISKA AKTYWUJ. PO JAKIMŚ CZASIE PRZYCHODZI POCZTĄ JEDNARAZOWY KOD KTÓRY AKTYWUJE NR TELEFONICZNY I PÓŹNIEJ BEZ PROBLEMU ROBI SIĘ PRZELEWY A KODY PRZYCHODZĄ SMS-EM.

2013-06-18 00:00:00

MITIU

 

RE:WYSŁANIE PIENIEDZY DO POLSKI

Masz kartę VISA? Ile chcesz przelać? Sprawdź transfer24.co.uk Prowizja to 2,25% wysyłanej kwoty. Pozdro!

2013-06-25 00:00:00

xtr

 

RE:WYSŁANIE PIENIEDZY DO POLSKI

Ja kasę do Polski wysyłam za pośrednictwem kantorów internetowych. Sprawdzam kursy na strefawalut.pl, wybieram najkorzystniejszy i przelewam

2013-07-14 00:00:00

mari

 

RE:WYSŁANIE PIENIEDZY DO POLSKI

Słuchaj mari kantor to jednak nie firma, trzeba się liczyć z tym że czas oczekiwania na taki przelew jest znacznie dłuższy niż w przypadku firm transferowych. No i nie zapłacę za przelew 0,95 funta jak to mam w Transfer24. Pozdro!

2013-07-26 00:00:00

xtr

 

RE:WYSŁANIE PIENIEDZY DO POLSKI

jak ma konto w postbanku to wystarczy wypełnić druczek auslandsuberweisung, wręczyć go w okienku, a nawet i poprosić o pomoc przy wypełnieniu, po 3 - 4 dniach pieniądze są na koncie w Polsce bez dodatkowych opłat, oczywiście zakładając że w Polsce ma konto walutowe

2013-11-04 00:00:00


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt