Szukam pracy zrobię wszystko

Witam. Ogłoszenie kieruje do właścicieli dużych firm polskich lub zagranicznych. Mam na imię Krzysztof mam 34lata. Nie wiem czy znajdę tu kogoś kto mi pomoże lub podrzuci jakiś pomysł lub trop. Ale spróbuję. Każdy szuka i Stara się znaleźć swoją wymazona pracę z dobrymi zarobkami i naj lepiej taka w której się nie narobi. Ja szukam pomocy finansowej w zamian za poświęcenie się i ciężka praca dla mojego pracodawcy. Pochodze ze wsi gdzie życie nauczyło mnie ciężkiej pracy czasem po 20h dziennie . A co potrafię ? Sam nie wiem . Ale wiem że szybko się uczę i mam za sobą życie przepełnione różnymi pracami i doświadczeniami. Na wszystkim znam się po trochu a na nie których umiejętnościach nawet dobrze. Znam się na: - trochę na budowlańców gipsy tynki karton gips glazura terakota prace wykończeniowe prace brukarski byle brygadzista i prowadziłem od a-z budowy brukarskie Plus kierownik który doradzał. -samoluk spawanie konstrukci i konstruowanie maszyn rolniczych i różnego typu od projektu po dopasowanie elementów zespawanie oszlifowanie malowanie i wykończenia. -trochę elektryka -hydraulika . Budowlana kanalizację i podłączenia w pe , pex ,zgrzewania . Duże doświadczenie w nawodnieniach rolniczych podłączenia projektowanie itd.głównie w rurach pe -uprawiania na ładowarki Ale doświadczenie też na koparko-ladowarkach koparkach gasiennicowych spychu i innych maszynach budowlanych. Potrafię w ciągu dnia nauczyć się obsugi każdej maszyny. -wózki widłowe . Uprawnienia i potrafię prawie na każdym pracować. - potrafię myśleć głową i usprawnić pracę swoją jak i podwładnych. Potrafię zorganizować pracę żeby osiągać zamiezony cel postawiony przez pracodawcę. -obsługa komputera . Też szybko się uczę. - DOBRY kierowca Ale tylko katB choc mysle o zrobieniu c+e ale brak finansów na Kursy i szkolenia. Duże doświadczenie na busach. - znam się na środkach ochrony roślin nawozach i kulturze agrotechnicznej. -Potrafię liczyć i myśleć logicznie potrafie dążyć do celu w każdy możliwy sposób. Potrafię wiele zeczy a jeśli czegoś nie wiem lub nie umiem to bardzo szybko się uczę . Jak każdy maze i dużych pieniądzach bo w tej chwili są mi naprawdę potrzebne . I w tej chwili jestem w stanie podjąć każdą pracę w której szybko mogę się rozwijać i dążyć do tego by spełniać oczekiwania pracodawcy. Jestem gotów na każde wyzwanie które będzie nagradzane za osiągniecia i ciężka prace. Nie boję się żadnej pracy . Może jedynie na duzych wysokościach . Chce coś w życiu osiągnąć i potrafię do tego dążyć . Ale potrzebuje też pomocy by stanąć na nogi bo chce zacząć żyć od Nowa i zapewnić mojej rodzinie szczęście i dobrobyt. Potrzebuję pieniędzy by zamknąć przeszłość za sobą a otworzyć drogę na przyszłość. Nie boję się wyzwań i nowych doświadczeń ,nie boję się porażek bo one wzmacniają i popychaja do jeszcze ciezszej pracy . Chciał bym dodać ze szukam pracodawcy który w pierw będzie w stanie pomoc mi a ja będę potem w stanie pomoc pracodawcy lub firmie . A jakiej pracy szukam? Każdej w której mogę zarobić naprawdę duże pieniądze. Za pomoc na start mogę zrzec się połowy pensji bym mógł przez rok dwa lub 10lat zwrócić pomoc by stanąć na nogi. Gotów jestem sprubowac wszystkiego nawet w korporacji lub co kolwiek . Mam głowę na karku i gotów jestem na wszystko. Pomóżcie mi a kw poświęca życie i pomogę wam. Jestem gotów na każdą pracę piszcie.

2018-08-20 07:43:45

Krzysztof


Odpowiedzi:

 

RE:Szukam pracy zrobię wszystko

Witam Moge zaproponować panu pracę ale z potajemnym ukladem w firmie budowlanej za granicą... Pensja około 1500€\m-c na rękę...prosze o odpowiedź czy jest to problem,ciekawy układ jak dla każdego faceta...,100% dyskrecja...

2018-10-15 04:06:42

Michal


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt