Schufa


Wysłany: Dzisiaj 17:40 SCHUFA
Witam,
Mam problem dotyczący z Schufa. Potrzebuje wyciągu z Schufa z informacją, że nie jestem zadłużona w Niemczech. Jest mi to potrzebne do wzięcia kredytu w Polsce. Zależy mi na czasie jednak nie wiem jak się tam zarejestrować gdyż nie mam niemieckiego dowodu osobistego który jest tam wymagany... Czy mógłby ktoś opisać krok po kroku jak się tam zarejestrować? Czy długo to trwa? Lub czy ewentualnie można to załatwić osobiście w Schuffa? Jak tak to gdzie najbliżej granicy z Polską bo obecnie jestem w Polsce.
Wiem, że wymagane jest konto w niemieckim banku ale posiadam je także z opłatą nie ma problemu

2013-08-06 00:00:00

Schufa - proszę o pomoc


Odpowiedzi:

 

RE:Schufa

Witam
bardzo proste,zakladam,ze znasz jezyk niem.wiec wchodzisz na strone internetowa download schufa scount 24 i tam juz wszystko znajdziesz.Krok po kroku przeprowadzi cie program i dostaniesz specjalny kod ,po uzyciu ktorego bank wymagajacy wiadomosci otrzyma wszelkie informacje.
Nic prostszego,tez nie wiedzialam jak i co i weszlam na ta stronke i oczywiscie wszystko zalatwilam jak trzeba.Naturalnie zanim otrzymasz upragniony kod,ktorym uszczesliwisz instytucje finansowa musisz za to zaplacic przelewem.Polecam wiec ,zeby bank sam sobie po wyrazeniu pisemnej zgody przez Ciebie uzyskal dane z Schufy.Cala operacja trwa kilkanascie minutek i masz to czego chcesz.Mam nadzieje,ze moglam pomoc.Pozdrawiam.

2013-08-09 00:00:00

aga

 

RE:Schufa

Witam.Chcialabym zarejstrowac sie w Schufa.de mieszkam na stale w Niemczech,ale posiadam polski dowod osobisty.

2013-08-14 00:00:00

 

RE:RE:Schufa

Dziekuje.Juz probuje;)

2013-08-14 00:00:00

 

RE:RE:Schufa

dzieki za info

2013-08-14 00:00:00

Marek

 

RE:Schufa

zobacz to www.meineschufa.de/index.php?site=60_3&via=menu

2013-08-14 00:00:00

AnoNIM

 

RE:Schufa

Potrzebuje niemiecka schufe ale nie posiadamy konta w niemie ckim banku jak mogę ja uzyskać ? Nie mogę zapłacić online z polskiego konta juz próbowała.

2015-11-02 00:00:00

 

RE:Schufa

witam chciałbym uzyskać wyciąg z szufa dla banku w polsce ponieważ chce wziąść kredyt w polskim banku a nie mam niemieckiego konta i nie moge zapłacic tych 30 euro ktoś podpowie jak to zrobić

2019-03-29 16:43:52

zapytanie

 

RE:Schufa

Pracuje w Niemczech ale mieszkam w Polsce i konto mam polskie. Jak mam zapłacić za szufa skoro nie przyjmuje z polskiego konta?

2020-10-29 19:31:32

00291600860

 

RE:Schufa

Witam. Potrzebuję wyciag szufa lecz nie posiadam niemieckiego konta . Czy istnieje jakaś możliwość zeby otrzymać szufe?

2021-01-19 17:29:14

David


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt