Poszukuję rozsądnej osoby w Niemczech - współpraca

Dzień dobry,

od sześciu lat prowadzę w Polsce firmę handlową zajmującą się importem używanych pojazdów z krajów Europy Zachodniej. Poszukuję osób zamieszkujących Niemcy zainteresowanych potencjalną współpracą. Nie jestem marzycielem, który uważa, iż można kupić auto za 50 czy 70% ceny rynkowej - znam ten biznes od podszewki i doskonale wiem, iż lata 90. przeminęły bezpowrotnie.

Oczekuję inteligencji, braku problemów komunikacyjnych, dobrej znajomości języka, względnej dyspozycyjności i PODSTAWOWEJ wiedzy nt. motoryzacji. Wiek, płeć - nie są dla mnie ważne. Liczy się chęć i w.w.

Co daję w zamian? Import minimum 20. samochodów w miesiącu(im cieplej tym importowanych aut będzie więcej), stałą współpracę i atrakcyjne wynagrodzenie - proszę się nie martwić, nie będzie to uścisk ręki ani "dziękuję". W ciągu miesiąca za taką współpracę byłbym w stanie wypłacić solidną pensję(ok. 10000zł).

Proponuję uzgodnić szczegóły w prywatnej korespondencji a docelowo - na spotkaniu już w Niemczech(bywam tam średnio 4 razy w miesiącu). Odbiór aut odbywałby się autotransporterami(każdym zabieram na raz 3 auta, posiadam takie dwa) lub lorą na 8-9 aut - kwestia możliwości przechowywania aut na placach/parkingach/znajomości.

W celu uzyskania szczegółów dot. współpracy serdecznie proszę o kontakt mailowy: skopycky@gmail.com

2015-04-14 00:00:00

MaciejPL


Odpowiedzi:


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt