Pomocy!


Witam serdecznie. Tak czytając opinie od początku co nie którym to chyba juz za dobrze jest. wiem...to tylko moje zdanie. Może ougólnie....mieszkam w Polsce mam 34 lata,mam rodzinę i dorobiłam sie tylko garba w pracy i długów....wszystko bym dała by wyjechac i godnie żyć-nie chcę luksusowo,ale chę spokojnie żyć od 1do1...znam jezyk niemiecki dosttecznie dobrze,szukam pracy by na stałe się osiedlić z mężem i dzieckiem....ciężko jest ale szukam wytrwale.Znalazłam propozycję pracy-może nie aż taka płatna,ale zawsze na ten początek jest to lepsze niz nic.Zwolniłam sie z pracy(Kaufland) i zaryzykowałam pojechałam za ostatnie pieniądze i nici z tego,bo mam czekać 2-3tyg.na telefon....miało być inaczej ale szukam dalej bo w tej chwili to ja mam depresje...bo boję się oszustów....poza tym mam 3 letnie dziecko i samej tam za granica siedzieć,gdzie jest się zdanym tylko na siebie na prawdę jest cholernie cieżko....Ludzie jak macie chleb trzymajcie to bo możecie stracić wszystko a w Polsce dla takich rodzin jak my juz nie ma nic....Mimo wszystko bede walczyć dalej o lepszy byt dla mojej rodziny. Pozdrawiam. jakby co to prosze o kontakt,bo rażniej jest lzej...a nie badżmy ,ze polak dla polaka wilkiem jest....gizela79@onet .eu

2013-10-02 00:00:00

Anulka


Odpowiedzi:

 

RE:Pomocy!

Dla przeciwwagi wielu uciążliwości życia niebo ofiarowało człowiekowi trzy rzeczy: nadzieję, sen i śmiech.

Immanuel Kant

2013-10-21 00:00:00

 

RE:Pomocy!

Trzymaj sie! Jak znasz jezyk to znajdziesz prace szybciej lub pozniej! Powodzenia!

2013-11-20 00:00:00

Di


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt