pomoc prawna

witam! mianowicie mamy problem z pracodawcą. pracujemy 6 tygodni w Rostock na budowie hotelu w samym centrum a do tej pory nie otrzymaliśmy wynagrodzenia. pracodawca Cyprian ..... daje nam zaliczki w wysokości 20 euro na około tydzień, mieszkanie które nam wynajmuje jest zadłużone na około 1000euro póki nie opłaci mieszkania a ma na to czas do piątku czyli jutra nie odzyskamy naszych rzeczy jak i nie będziemy mieli gdzie spać. sprawę zgłosiliśmy na zolle co poskutkowało kątrolą na budowie jak również kazano nam zgłosić się do adwokata polskiego w niemczech i tu jest moja prośba zna ktoś jakieś namiary na takiego adwokata pilnie prosze o odpowiedz z góry dziekuje

2013-06-20 00:00:00

pomoc w szukaniu adwokata


Odpowiedzi:

 

RE:pomoc prawna

w szczecinie jest adwokat od spraw niemieckich zobacz na www.polen-rechtsanwalt.de

2013-06-20 00:00:00

 

RE:pomoc prawna

W stutgardzie jest polski prawnik-podaje nr 071161558516 STANEK się nazywa.są też specjalne organizacje które się tym zajmują.nie wiem gdzie ty jesteś ale w pforzheim jest takie biuro-pokazywała mi je niemka w razie gdybym miała problemy z nie wypłacalnym pracodawcą.

2013-07-10 00:00:00

kora


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt