KREDYT W NIEMCZECH

Witam,proszę o poradę.Pracuję w Niemczech prawie 1,5 roku na umowę o pracę w Niemieckiej firmie,na pełny etat.Płace podatki,jestem ubezpieczona w Niemczech...Niestety mam nadal umowę na okres stały.We wrześniu dostanę umowę na czas nieokreślony.Chcę wziąć kredyt gotówkowy max 3000euro.Przy moich zarobkach 1300euro brutto.Najgorsze jest to,że do tej pory mieszkałam w Polsce-dojeżdżałam codziennie do pracy.Od miesiąca mam meldunek w DE.Czy jest jakaś wogóle szansa,że mogę otrzymać kredyt?Pozdrawiam Kasia

2013-02-09 00:00:00

KAŚKA


Odpowiedzi:

 

RE:KREDYT W NIEMCZECH

Hej KAsia!
Na temet kredytu w niemczech.co do spakasse to kredyty zaczynaja sie od 3000 euro nie ma nizszych.ja jestem w podobnej sytuacji tylko nizsze zarobki.z tym ze zarobki wplywaja mi na konto w sparkasie.ostatnio ubiegalam sie o kredyt i dostalam.potrzebowalam nizsza kwote.natomiast co koge powiedziec jesli masz konto i dostajesz na nie wyplate to mysle ze jest duza szansa.zapytaja ile placisz za miete samochod oplaty itd.i wylicza ile mozesz przeznaczyc na splate i rozloza w miesiacach.moge powiedziec ze jest zdecydowanie letwiej o kredyt niz w polsce.
Pozdrawiam

2013-02-13 00:00:00

 

RE:RE:KREDYT W NIEMCZECH

czesc kasia tu mariusz podaj mi gg prosze cie musze z toba oogadac

2013-02-23 00:00:00

mariusz i monika


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt