Chcę wyjechać na stałe do Niemiec, szukam wszelkiego rodzaju informacji

Witam, mam 20 lat i planuję wyjechać do Niemiec, nie mam pochodzenia niemieckiego ani żadnych papierów niemieckich, słabo znam język. Szukam jakiś wskazówek jak sie za to wszytsko zabrać, Czy są szanse, że po jakimś czasie można dostać mieszkanie od panstwa?? czy mogę liczyć tylko na wynajem?

2013-01-29 00:00:00

Joanna


Odpowiedzi:

 

RE:Chcę wyjechać na stałe do Niemiec, szukam wszelkiego rodzaju informacji

widze czarno

2013-01-29 00:00:00

 

RE:Chcę wyjechać na stałe do Niemiec, szukam wszelkiego rodzaju informacji

I ja

2013-01-30 00:00:00

 

RE:Chcę wyjechać na stałe do Niemiec, szukam wszelkiego rodzaju informacji

to zapal swieczke

2013-02-02 00:00:00

 

RE:Chcę wyjechać na stałe do Niemiec, szukam wszelkiego rodzaju informacji

Najpierw wypada sie przedstawic (jaka plec) i jaka sie szkole skonczylo, zawod i co by sie chcialo wykonywac, hobby,a dalej o cos sie pytac?Meldunek jest wazny, Berlin oferuje wiel pomocy i pracy.
Kazdy na zachodzie moze swoje miejsce znalesc wg kwalifikacji, zdolnosci i wiedzy. Mlody szybko sie integruje jesli zna jezyk danego kraju.
0049-15207421172
Jan P.

2013-02-17 00:00:00

Kolo

 

RE:Chcę wyjechać na stałe do Niemiec, szukam wszelkiego rodzaju informacji

A Ty moze przestan z tym swoim "najpierw wypadaloby sie przedstawic..." piszesz to przy kazdym temacie - nudzisz czlowieku, nudzisz!!!!

2013-02-18 00:00:00

DAGOBERT

 

RE:Chcę wyjechać na stałe do Niemiec, szukam wszelkiego rodzaju informacji

Z tą płcią to akurat miał rację, ale ja bylem w identycznym przypadku jak Ty, bez znajomosci jezyka udalo mi sie znalesc prace w ktorej bylo duzo polakow, zaczalem sie rozkrecac uczyc niemieckiego i pozniej poszedlem do niemieckiej firmy, teraz dostaje na mieszkanie bo nie mam ukonczonego 25 roku zycia, takze jak sie probuje to sie wszystko da... wystarczy chciec:) pozdrawiam.

2013-03-04 00:00:00


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt