anulowanie upowaznienia pobierania bezposrednio z konta za uslugi internetowe lub najmu mieszkania itp

Witam obecnie mam problem z firma internetowa ktora pobiera mi pieniazki z konta mimo ze ze wyslalam kundigung i mimo ze nie posiadam juz od nich internetu od dwoch miesiecy gdyz zmienilam miejsce zamoieszkania a na nowym mieszkaniu oni nie maga dostarczyc mi uslugi .Firma ignoruje mnie i nie odpowiada ani na kundigung ani na zwrot routera .Chce cofnac jej upowaznienie do pobierania mi abonamentu z konta gdyz robi to nie dajac nic w zamian okrada mnie jak to zrobic czy ktos juz mial taki problem .Jesli tak prosze o rade bo nie wiem juz co moge wiecej zrobic pozostanie mi zamknac konto bankowe.

2017-10-23 21:28:47

grazyna


Odpowiedzi:

 

RE:anulowanie upowaznienia pobierania bezposrednio z konta za uslugi internetowe lub najmu mieszkania itp

Witam, musze cie pocieszyc, ze w niemczech okradaja w ten sposob bardzo czesto, bo na to pozwala niemiecka polityka. Moge ci tylko poradzic z powrotem sciagnac na twoje konto ukradzione ci pieniadze, ale to nie funkcjonuje caly czas. powiedz w twoim banku, ze ci nieslusznie sciagnieto i dostaniesz na konto z powrotem, masz na to jak sie nie myle tydzien. A umowe z firma musisz kündigen koniecznie napisz pismo i wyslij poczta jako "Einschreiben" czyli na pewno dostarczony. Pozdrawiam

2017-11-12 01:12:02

Internet


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt