Aborcja dla polek w Niemczech

Witam wszystkich! Gdzieś kiedyś czytałam, że istnieje w Niemczech program, który pozawala dokonać aborcji kobietom z Polski (niezarejestrowanym, niepracującym w tym kraju),proszę o informację jeśli dysponujecie taką. Pozdrawiam i dziękuję z góry

2021-05-17 22:31:42

Paulina Więckowska


Odpowiedzi:

 

RE:Aborcja dla polek w Niemczech

Bardzo gorąco panią proszę o nieusuwanie dzieciątka, które się poczęło pod pani serduszkiem. To dzieciątko tak samo czuje i odbiera bodźce jak my - bo jest to maly , ale jednak Czlowiek - wiec należy mu się już szacunek. Jest szczegolnie wrazliwy na Ból - który pani jako mama, napewno nie chcialaby zadać gdyby widziałaby go pani już na własnych rękach. Proszę szukac w internecie reportaży o matkach , które zdecydowały się zamordować własne dziecko - będzie panią to morderstwo całe życie prześladować- dzień w dzień, noc w noc. NIE ZABIJAJ!!! Mój nr tel. WhatsApp:O1522 961 3615 Jeśli potrzebna byłaby finansowa pomoc dla dziecka. Po 3 miesiącach może pani zasiłek od państwa dostać na siebie i na dzieciątko, na wyprawkę pokoju ( np. Na wózek, łóżeczko, szafki, " pieluchy " , ubranka, itd ) Mogę pani wszystko pomóc zalatwic. Glowa do góry, przed panią piękny czas! Pozdrawiam bardzo serdecznie, Monika :)

2021-08-08 17:23:28

Engelina

 

RE:Aborcja dla polek w Niemczech

Bardzo gorąco panią proszę o nieusuwanie dzieciątka, które się poczęło pod pani serduszkiem. To dzieciątko tak samo czuje i odbiera bodźce jak my - bo jest to maly , ale jednak Czlowiek - wiec należy mu się już szacunek. Jest szczegolnie wrazliwy na Ból - który pani jako mama, napewno nie chcialaby zadać gdyby widziałaby go pani już na własnych rękach. Proszę szukac w internecie reportaży o matkach , które zdecydowały się zamordować własne dziecko - będzie panią to morderstwo całe życie prześladować- dzień w dzień, noc w noc. NIE ZABIJAJ!!! Mój nr tel. WhatsApp:O1522 961 3615 Jeśli potrzebna byłaby finansowa pomoc dla dziecka. Po 3 miesiącach może pani zasiłek od państwa dostać na siebie i na dzieciątko, na wyprawkę pokoju ( np. Na wózek, łóżeczko, szafki, " pieluchy " , ubranka, itd ) Mogę pani wszystko pomóc zalatwic. Glowa do góry, przed panią piękny czas! Pozdrawiam bardzo serdecznie, Monika :)

2021-08-08 17:25:06

Engelina

 

RE:Aborcja dla polek w Niemczech

Bardzo spodobal Mi sie komentarz Pani Engeliny.Dziekuje I podziwiam Pania. Prosze Dla przykladu z muzulmanskich chocby.One przyjmuja chetnie kazde dziecko I czule Sie nim opiekuja. A chrzescijanska kobieta wyrzekla Sie podstawowych wartosci, ktrore gwarantuja jej I otoczeniu dobre I piekne zycie. Kobieta, ktora wymaga od zycia tylko przyjemnosci, jest gotowa podnies reke na Niewinnosc I Bezbronnosc nie jest Godna miana Bycia Kobieta.

2021-11-10 18:10:44

Zabijajac dzidziusia na zawsze zabijesz tez siebie. Uwazaj!


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt