SPAWACZ TIG - PRACA NIEMCY

Nieaktualne ogłoszenie
SPAWACZ TIG  - PRACA NIEMCY

Dodane:

2020-05-19 10:30:54

Ogłoszenie:

Zadania:• spawanie blach 1,2-1,5 mm• spawanie metodą TIG• spawanie elementów dla gastronomii i przemysłu spożywczego na zamówienie klientaWymagania:• komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego• dobra znajomość rysunku technicznego• doświadczenie w przemyśle spożywczym bądź gastronomii - mile widzianaOferujemy: • miejsce pracy: : Felde, okolice Kilonii,• umowa o pracę tymczasową,• podstawowa stawka 14,00 € brutto/h,• zapewnione zakwaterowanie,• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),• stała opieka polskiego koordynatora,• możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,Napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.plZadzwoń: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720 + 48 571 322 118Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Kategoria:

Praca/Biznes-Inne

Użytkownik:

Miejscowość:

Kolonia - de

Telefon:

+48 515 909 950, +48 571 322 116 +48 571 322 118, +48 572 505 720

rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Podoble Ogloszenia

Kontakt