Pracownik produkcyiny z językiem niemieckim

Nieaktualne ogłoszenie

Dodane:

2020-05-19 10:15:18

Ogłoszenie:

Opis stanowiska:• obsług maszyn do produkcji prefabrykantów drewnianych,• kontrola jakości,• uzupełnianie ubytków powstałych w trakcie obróbki,• struganie, szlifowanie, polerowanie,• praca z narzędziami mechanicznymi ,Wymagania :• komunikatywna znajomość języka niemieckiego• umiejętność posługiwania się narzędziami ( wiertarka, szlifierka,)• zdolności manualne, • dobra kondycja fizyczna• własne auto na dojazd – będzie dodatkowym atutem• dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,Oferujemy:• umowa o pracę tymczasową,• stawka brutto dzień : 12.00 €/h (ok 1550 euro netto )• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),• zapewnione bezpłatne zakwaterowanie • możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,Napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.plZadzwoń: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720, +48 571 322 118Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Kategoria:

Praca/Biznes-Inne

Użytkownik:

Miejscowość:

Lipsk - de

Telefon:

+48 515 909 950, +48 571 322 116 +48 571 322 118, +48 572 505 720

rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Podoble Ogloszenia

Kontakt