Pomocnik (k/m) – Praca dla studentów bez znajomości j. niemieckiego

Nieaktualne ogłoszenie

Dodane:

2020-04-14 13:42:27

Ogłoszenie:

Zakres obowiązków: Prace porządkowe w ogrodzie (m.in. koszenie traw, przycinanie żywopłotów) Drobne naprawy w mieszkaniach pracowniczych Rozbiórki SprzątanieOferujemy: Zatrudnienie na okres wakacji (max. 3 miesiące) Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,50 € brutto/h Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne Zagwarantowane minimum 40 h pracy w tygodniu Zapewniamy buty robocze Zwrot za dojazd do Niemiec w wysokości 80 €, jeżeli przepracujesz ok. 3 miesięcy. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (odpłatne ok. 59 € za tydzień) oraz dojazd do pracy Wsparcie polskojęzycznego koordynatoraWymagania: Zdolności techniczne Mile widziane doświadczenie w budownictwie lub na podobnym stanowisku Znajomość języków obcych niewymagana! Samodzielność, rzetelność i dokładność Czynne prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

Kategoria:

Praca/Biznes-Inne

Użytkownik:

Concept Plus

Miejscowość:

Hanower - de

Telefon:

0048 504581042

as@cp-personal.com

Podoble Ogloszenia

Kontakt