Operator/ Programista maszyn CNC

Nieaktualne ogłoszenie

Dodane:

2022-11-25 08:19:27

Ogłoszenie:

Twój zakres obowiązków:• praca jako operator maszyn CNC,• praca na maszynach ze sterownikiem Siemens, Mazak, Fanuc, Sinumerik lub Heidenhein,• wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego.Pracodawca oferuje:• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,• długoterminową współpracę,• bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu,• wynagrodzenie miesięczne od 2200 – 2400 € netto,• pracę w pełnym wymiarze godzinowym,• bonus powitalny w wysokości 50 €,• 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca,• 200 € premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy,• możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.Wymagania pracodawcy:• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,• minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC,• prawo jazdy kat. B,• własny samochód (mile widziane).

Kategoria:

Praca/Biznes-Produkcja / Przemysł

Użytkownik:

Pośrednictwo Pracy Soberka

Miejscowość:

Würzburg - de

Telefon:

0343502159

biuro@soberka.pl

Podoble Ogloszenia

Kontakt