Ogloszenia Monachium

10.07.2015
Monachium

Operator wozka widlowego

Dla naszego klienta - firmy z branzy motoryzacyjnej poszukujemy pracownikow na stanowisko operatora wozka widlowego.

Do obowiazkow pracownika nalezy:

•obsluga wozka widlowego (czolowy lub boczny)

•zaladunek i rozladunek europalet oraz gitterboxow (metalowych skrzyn)

•rozmieszczenie towarow na regaly

•dbanie o lad i porzadek na miejscu pracy

Wymagania:

•upr awnienia na wozek widlowy

•doswiadczenie w pracy jako operator wozka widlowego

•znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu conajmniej komunikatywnym

•doswiadczenie w pracy z paletami i gitterboxami

•prawo jazdy oraz wlasny samochod - mile widziane

Oferujemy

•Zakwaterowanie

•Umowe na czas nieokreslony na niemieckich warunkach

•Opieke koordynatora

•Atrakcyjne wynagrodzenie

•Dieta miesieczna

•Pewna i stala prace

Telefon: 004987197482140
09.07.2015
Monachium

Agencja Ubezpieczeniowa firmy Hanser Merkur

Szanowni Państwo,

Hanse Merkur Versicherunggruppe to firma z ponad 150 letnia tradycją, gdzie najważniejszym faktorem jest dawanie zaufania ludziom, którzy powierzyli nam swój majątek i siebie samych! Jesteśmy najkorzystniejsi cenowo i jedną z najbardziej stabilnych firm ubezpieczeniowych na rynku. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości naszych produktów!

Link do produktów naszej firmy:

www.hansemerkur.de/produkte

Jesteśmy firmą która wedle wielu porównywarek internetowych najczęściej zajmuję pierwsze miejsce!

Ubezpieczenie zdrowotne:

bez nadpłaty zaległych składek, bez udziału własnego – koszty leczenia stacjonarnego, ambulatoryjnego oraz stomatologicznego są pokrywane już od pierwszego centa, ponadto :

Bez konieczności badania lekarskiego i stomatologicznego

Gwarantowana stabilność składki

Bez konieczności zawierania umowy na wypadek wymagania opieki

Ważne we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Składki na ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe można odliczyć od podatku

Wedle Öko Test-u nasza Firma jest numerem jeden, jako nie tylko pełne ubezpieczenie zdrowotne, ale również jako dodatkowe

W razie pytań jestem dostępny pod numerem telefonu: (+49) 015 215 301 656.

Agencja znajduję się na ulicy Johann Clanze Strasse 24, 81369 Monachium, Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Telefon: 015215301656
Niemieckie ubezpieczenia po polsku
06.07.2015
Monachium

Nasze biuro oferuje Państwu:

najkorzystniejsze ubezpieczenia:

- zdrowotne - BEZ NADPŁATY SKŁADEK, BEZ WKŁADU WŁASNEGO, BEZ BADAŃ LEKARSKICH,

-emerytalne - z możliwością wypłacania kapitału, zwiększania/zmniejszania składek, zawieszenia płacenia,

-wypadkowe - ważne przez 24 godziny na całym świecie,

-od odpowiedzialności cywilnej, oc firmy,

a ponadto:

-zakładanie działalności gospodarczej(również bez zameldowania w Niemczech),

- kompleksowa obsługa firm,

- pomoc w pozyskiwaniu świadczeń rodzinnych takich jak: Kindergeld, Elterngeld (również dla dzieci przebywających w Polsce),

- pomoc w wypełnianiu formularzy, tłumaczenia,

- pomoc w odzyskiwaniu nadpłaconego podatku

Obsługujemy klientów z całego kraju.

Pracujemy szybko, rzetelnie i skutecznie.

Kontakt:

Dominika Misiak

Handy: 017681465838

Email:europrifistuttgart@gmail.com

EURO Profi-Polskie Biuro

Kernerstr.2a

70182 Stuttgart

Telefon: 0176 81465838
03.07.2015
Monachium

Szukam pracy

Witam Serdecznie,

Poszukuję pracy Minijob na terenie Monachium. Pracowałam w hotelu i obecnie uczęszczam na kurs niemieckiego. kończę poziom b1 i dalej kontynuuje nauke.

Tel : 017687209004

Hebammen / Krankenschwestern
29.06.2015
Monachium

Wir suchen :

-Ärzte

-Krankenschwestern

-Fachkraft Radiologie

-Hebammen

Verdienst:

Der Bruttolohn ist tariflich geregelt und liegt in Abhängigkeit von der Qualifikation, Berufserfahrung und Kanton bei 5500 -6500 CHF monatlich ( Ärzte 10 000 -12 000 CHF ) . Die Einstellung erfolgt direkt in der medizinischen Einrichtung in der Schweiz in Festeinstellung. Es werden garantierte Tariflöhne gezahlt, Sozialleistungen nach Schweizerischen Standard.

Was können Sie von uns erwarten:

- kostenfreie Vermittlung!

-Eine optimale Betreuung für einen reibungslosen Bewerbungsvorgang.

-Sie erhalten Beratung und Unterstützung bei der Anerkennung -Sie erhalten Unterstützung bei der Wohnungs- bzw. Unterkunft

-Wir stehen Ihnen für alle Ihre Fragen zur Schweiz, was das Arbeiten, das Leben, der Umzug und alles Weitere betrifft, in einem telefonischen oder persönlichen Gespräch zu Verfügung.

In Ihrer Bewerbung sollte enthalten sein:

- tabellarischer und lückenloser Lebenslauf mit Bild

- über die Teilnahme an anerkannten Kursen

- Abschlüsse Arbeitszeugnisse

- Angabe ab wann eine Einstellung möglich ist

-Arbeitszeugnisse

Weitere Informationen unter : m.meyer@team.jobs

Freue mich Sie persönlich kennenzulernen

Vielen Dank !

www.medicalteam.ch / www.team.jobs

Telefon: +41 76 759 09 24
28.06.2015
Monachium

Spawacz do Bremen, Monachium, Frankfurt

Walter-Fach-Kraft to wiodący niemiecki pracodawca,

Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

SPAWACZ MAG

Miejsce pracy: Niemcy, Bremen, Monachium, Frankfurt

Nr referencyjny: DE/03/SMAG/2606

Wymagania:

- Doświadczenie w zawodzie,

- Ważne uprawnienia spawalnicze MAG

- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

- Znajomość rysunku technicznego wraz z oznaczeniami spawalniczymi

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych

- 40 H pracy - nadgodziny

- Praca od poniedziałku do piątku

- Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, etc- opłacane w Niemczech

- Organizację przejazdu i zakwaterowania

- Płatny urlop

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- Dodatek świąteczny

- Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech

Obowiązki:

- Stosowanie technologii spawania 135

- Przygotowanie materiału do spawania

- Spawanie wagonów towarowych i ich składanie, montaż

- Praca w zakładach przemysłowych

Wykorzystaj swoją szansę, nie czekaj - zgłoś się już dziś!!!

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Telefon: +48 71 3666 081
25.06.2015
Monachium

Pomocnik - Magazynier (K/M)

Dla naszych klientów niemieckich poszukujemy pracowników produkcyjnych, magazynowych, komisjonerów, operatorów wózków widłowych do branży motoryzacyjnej, chemicznej, budowlanej, farmaceutycznej

Praca w Niemczech – rejon Bayern i okolice Stuttgart

Oferujemy:

- niemieckie warunki zatrudnienia

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zapewniamy mieszkanie

- umowę na czas nieokreślony

Wymagamy:

- znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny!!!

- dostępność do pracy zmianowej

- zręczność manualna

- zdolność do samodzielnej pracy

- prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem

- doświadczenie na produkcji i/lub magazynie mile widziane

Agencja Pracy Diwa Personalservice Sp. z o.o.

nr cetryfikatu 6760

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o. o.

ul. Oleska 121b; 45-231 Opole

ul. Mickiewicza 10a; 47-400 Racibórz

Tel. 775506894; 775506895; 322576440; Tel/kom: 668817007; 513106189; 668831028; 668831219

Telefon: +48668817007
Rejestracja i prowadzenie Gewerbe, Ksiegowosc, Tlumaczenia, Ubezpieczenia,
23.06.2015
Monachium

Ubezpieczenia, Tłumaczenia, Księgowość

Oferujemy kompleksową i fachową pomoc dla Polaków przebywających na terenie Niemiec

SERWIS BIUROWY

 Zakładanie działalności gospodarczej (Gewerbe), również bez zameldowania w Niemczech,

 Rachunki, umowy, ponaglenia do zapłaty, reklama,

 Pomoc przy wypełnianiu formularzy urzędowych, np. Kindergeld, Elterngeld,

UBEZPIECZENIA

 Krankenversicherung (zdrowotne) – bez nadpłaty zaległych składek, również bez udziału własnego, bez badań lekarskich,

 Unfallversicherung (wypadkowe) – odszkodowania powypadkowe, renta inwalidzka,

 Rentenversicherung – (emerytalne) – prywatna renta, z dofinansowaniem od państwa, możliwość wcześniejszego wypłacania kapitału,

 Haftpflichtversicherung (odpowiedzialności cywilnej)

Kontakt:

EURO PROFI

Kernerstr. 2a

22.06.2015
Monachium

Zakladanie Gewerbe, serwis biurowy, ubezpieczenia

POLSKIE BIURO

0 157 856 858 27 dzialam w MONACHIUM / MÜNCHEN

-wypelniam wszelkie wnioski w ciagu 48 godzin od otrzymania wszystkich danych!

#pomoc w formalnosciach po przyjezdzie do Niemiec

#zalatwianie zasilku dla bezrobotnych

#przeniesienie zasilku dla bezrobotnych do Polski

#zakladanie Gewerbe, serwis biurowy

#tlumaczenia

#ubezpieczenia w Monachium

#pomoc przy meldunku w Monachium

#wyjscia do Arbeitsamtu/Krankenkasse itd.

#zalatwianie rodzinnego/ Kindergeld

#pomoc przy w rejestracji samochodu

i wiele innych- pomagam zarowno w sprawach prywatnych jak i urzedowych!

Telefon: 0 157 856 858 27
Dachdecker - szukam pracy
21.06.2015
Monachium

Witam... szukam pracy jako Dachdecker w Monachium lub okolicach

Pracowałem w Ulm ostatnio 7 miesięcy w tym zawodzie...proszę o kontakt mailowy

bober.1977@tlen.pl

Ogłoszenia41 do 50 od 171

< Wró&#263;

Strona 3

Strona 4

Strona 5

Strona 6

Strona 7

Dalej >