Ogloszenia Monachium

15.01.2015
Monachium

Kirowca/Serwisant

Dla naszej Niemieckiej Firmy w dziedzinie Carsharing poszukujemy kierowcow na terenie Monachium.Znajomosc jezyka Niemieckiego.Praca ta jest na pelen etat.Wszelkie pytania prosze kierowac pod adres.

christoph.polatynski@incatec.de

Telefon: 0049152561311
Szukam Pracy
12.01.2015
Monachium

Mam 27 lat mieszkam w Monachium szukam pracy jako pomoc domowa sprzatanie domow obecnie pracuje w prywatnym przeczkolu 3hdziennie sprzatam.Jestem osoba puktualna i zangazowana niestety slabo znam jezyk:-(.Kazdej pracy sie podejme

Telefon: 004915175409824
11.01.2015
Monachium

Zespol Muzyczny Helios

Zespol Helios chetnie zagra na imprezach za granica,

wesela, urodziny, zabawy... do każdej z tych imprez podchodzimy bardzo profesjonalnie i odpowiedzialnie. Zespół doskonale potrafi dostosować się do każdego rodzaju imprez, repertuar grupy jest bardzo bogaty i różnorodny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

zespolhelios.pl/

Telefon: 0048 509 584 850
07.01.2015
Monachium

2 kobiety poszukują pracy w Niemczech

Poszukujemy pracy w Niemczech!

2 kobiety poszukują pracy w Niemczech (25, 30l) uczciwe, sumienne, pracowite bez nałogów. Dobrze odnajdujące się w nowym otoczeniu. Zainteresowane stałą lub tymczasową pracą, gotowe do wyjazdu od zaraz.

Podstawowa znajomość języka niemieckiego (z zamiarem uczęszczania na kurs językowy), dobra znajomość j. angielskiego.

Interesuje nas praca fizyczna (np. przy taśmie produkcyjnej, na magazynie, pakowanie odzieży, sprzątanie obiektów, itp.). Najlepiej z zakwaterowaniem.

Prosimy o kontakt Prosimy o kontakt

e-mail: dominika.golonka@gmail.com

Tel: 507516955

e-mail: paulinalesnikowska7@wp.pl

Tel: 533208508

Telefon: 533208508
06.01.2015
Monachium

Całoroczny Domek Góralski Polska Kielce

Witam,

oferujemy całoroczny Domek Góralski na przedmieściach Kielc w województwie świętokrzyskim.

W domku znajdują się dwie sypialnie 2-3 osobowe, salon z kuchnią oraz dwie łazienki. Łączna ilość miejsc 6-8.

Obiekt otacza duży ogród z miejscem na grilla i ognisko.

Cena za osobę wynosi 40zł przy pobycie min 4 osób.

Zapraszamy przez cały rok !

www.noclegi.kielce.pl

Telefon: +48 886665476
Przeprowadzki i Transport Niemcy-Polska + UE
29.12.2014
Monachium

Witamy w ogłoszeniach FIOŁKA-TRANS :)

tel. +48 665 449 089

e-mail: biuro.fiolkatrans@gmail.com

www.fiolka-trans.pl

Nasza firma świadczy usługi transportowe takie jak;

*transport towarów krajowy i międzynarodowy,

*przeprowadzki krajowe i zagraniczne osób prywatnych, firm oraz instytucji

*usługi kurierskie w systemie „door-to-door”

*transport ciężkich przedmiotów (pianina, fortepiany, sejfy itp.)

*sprowadzanie aut , autoholowanie, transport pojazdów oraz gabarytowych ładunków na lawecie np. maszyny rolnicze, budowlane, przedmioty nienormatywne

Możliwe doładunki jak i przewozy cało-pojazdowe.

Dopasowujemy się do Państwa potrzeb i możliwości czasowych. Pomożemy w każdej przeprowadzce, nawet tej nietypowej.

Przewozimy wszystkie ładunki, wykorzystując przy tym:

*samochody dostawcze (do 3,5t DMC - blaszaki, kontenery meblowe, plandeki

*przyczepy towarowe (burtowe, skrzyniowe z plandeką, platformowe,lawety od 750kg DMC do 2000 kg DMC)

*samochody ciężarowe (do 7,5t i więcej)

Usługi wykonujemy szybko i zgodnie z przepisami drogowymi, wszystkie przewozy objęte są listem przewozowym CMR. Posiadamy również ubezpieczenie OCP przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Zajmujemy się także usługami spedycyjnymi zarówno na terenie kraju jak i Unii Europejskiej. Posiadamy również magazyn składowania.

Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach i transporcie przełożyło się na ogromną liczbą zadowolonych klientów, którzy zaufali nam powierzając swoje mienie.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: +48 665 449 089
28.12.2014
Monachium

cukiernik

cukiernik z doswiadczenim szuka stalej pracy na tetrenie calych Niemiec 693 612 675

Telefon: 693 612 675
19.12.2014
Monachium

Opiekunka dla 90-letniej pani - od 28.12. Oberaudorf koło Rosenheim

Firma BWE Polska poszukuje opiekunki dla 90-letniej pani - Oberaudorf koło Rosenheim. Pani sprawna umysłowo i kontaktowa, chodzi z rolatorem (ale nie trzeba jej podnosić), raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst i ją kąpie, a dwa razy w tygodniu rehabilitant. Obowiązki domowe: gotowanie, sprzątanie, zmywanie naczyń, pranie i prasowanie, odkurzanie, zakupy, jazda samochodem. Opieka: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu pacjentki oraz towarzyszenie w codziennych czynnościach. Pani mieszka z córką (rano wychodzi do pracy i wraca dopiero wieczorem) w dużym domu. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z tv. Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, gotowość do wyjazdu od 28.12.2014. Zapewniamy: legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie - od 1100 Euro Netto, dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech, dobrane oferty pracy, wsparcie koordynatora, organizację i opłacenie kosztów przejazdu, możliwość nawiązania stałej współpracy Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561 e-mail: w.slek@bwe-polska.pl

Telefon: 720859561
19.12.2014
Monachium

Opiekunka do osoby starszej

Agencja Pośrednictwa Pracy Katarzyny Niedźwiedzkiej poszukuje:

OPIEKUNKI DO OSÓB STARSZYCH

Miejsce pracy: Bawaria (Monachium i okolice)

Opis stanowiska:

Opieka i pielęgnacja nad osobą starszą, schorowaną. Transport pacjenta, pomoc w robieniu zakupów oraz w domu (sprzątanie, gotowanie, pranie itp.)

Oferujemy:

- 3 możliwości zatrudnienia

a) niemiecka umowa o pracę

b) polska umowa zlecenie

c) działalność gospodarcza (Polska)

- wysokie wynagrodzenie do 1300€ netto (w zależności od znajomości języka niemieckiego)

- ubezpieczenie

- zwrot kosztów za podróż

- opiekę przez cały okres pracy przez naszą agencję

- możliwość pracy na dłuższy czas

- pomoc w uzyskaniu Kindergeld

Telefon: 726117233
08.12.2014
Monachium

Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje:

Oferujemy:

Współpracujemy z największymi niemieckimi firmami. Dziennie mamy około 15 nowych ofert pracy.

Telefon: 726 117 233

Ogłoszenia21 do 30 od 172

< Wró&#263;

Strona 1

Strona 2

Strona 3

Strona 4

Strona 5

Dalej >