Ogloszenia Essen

PILNIE! Opiekunka dla starszej Pani na wózku od 03.01
19.12.2014
Essen

Centrum pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej oraz drobnych prac porządkowych.

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze:

OPIEKUN/KA DLA STARSZEJ PANI

Opis zlecenia:

• Pani

• 73 lata

• 67 kg

• porusza się na wózku inwalidzkim

• po udarze

• lewostronnie sparaliżowana

Podopieczna jest osobą miłą i spokojną. Jest psychicznie sprawna. Mieszka w domku jednorodzinnym. Opiekunka otrzymuje swoje piętro wyposażone w odrębną łazienkę.

Zakres obowiązków:

• kompleksowa opieka

• pomoc w pracach domowych

• pomoc w higienie ciała

• pomoc w ubieraniu/rozbieraniu

• przygotowywanie posiłków

Wymagania:

• znajomość języka niemieckiego w stopniu KOMUNIKATYWNYM

• doświadczenie w opiece

• miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność

• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• legalną pracę

• bezpieczeństwo zatrudnienia

• wynagrodzenie 1050 Euro netto

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia

• atrakcyjne wynagrodzenie

• zwrot kosztów przejazdu

MIEJSCE PRACY: Oberhausen

TERMIN ROZPOCZĘCIA: 03.01.2015

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Zurh/08/2013 na adres: kontakt@centrumpracy24.eu

Telefon: 322353172
04.12.2014
Essen

szukam

chce odnalezc i odnowic znajomosc z Urszula vel Marczak ze Szczecina zama. 1 r.1986 w Dusburgu ul.Lindenallea. Byc moze wyszla zamaz i zmienila nazwisko na Rosendhal.Tadeusz z Essen. Telef 020117189721

Telefon: 020117189721
21.11.2014
Essen

Opiekunka do 87- letniej Pani, od 29. listopada

48725267821

Telefon: 679 03 20
14.11.2014
Essen

opiekunka osoby starszej

szukam pracy jako opiekunka osoby starszej w Niemczech,mam duze doswiadczenie,mieszkam w Essen

Telefon: 004917641428145
13.11.2014
Essen

szukam pracy jako opiekunka osoby starszej na terenie Essen ,albo inne pracy n.p w biurze

12.11.2014
Essen

Nowy Gabinet Wellness & Spa Hotel Maritim Gelsenkirchen mowimy po Polsku !

Zapraszamy !

Promocja cen na wszystkie Uslugi.

Jestesmy od Pon.do Soboty

9.00 - 19.00

Zamawianie Terminow na specyjalne okazje !

Telefon: 0209 94771299
12.11.2014
Essen

Nowo otwarty Gabinet Kosmetyczny ! Wszystkie zabiegi , Promocyjne ceny np.przedluzanie rzes dla model 50 euro !

Masaze, paznokcie , oczyszczanie twarzy specyjalna metoda (Nowosc ! )itd , itd,

Gabinet miesci sie w Hotelu Miritim 45879 Gelsenkirchen

Am Stadtgarten 1

Mowimy po Polsku .

Ceny Promocyjne z okazji otwarcia.

Busy do Niemiec , Belgi i Holandii. Przewóz osób i paczek.
03.11.2014
Essen

LIDER-TRANS1

Przewóz osób Polska, Niemcy, Holandia, Polska.

Obsługujemy województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie , zachodniopomorskie ,wielkopolskie-częściowo i kujawsko-pomorskie-częściowo.

Jeździmy trasami

1-Olsztyn, Ostróda, Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Lębork, Słupsk, Koszalin, Płoty, Szczecin, Niemcy, Holandia.

Oraz

2-Olsztyn,Ostróda, Elbląg, Malbork, Tczew, Zblewo, Chojnice, Człuchów, Wałcz, Gorzów Wielkopolski,Niemcy, Holandia.

Posiadamy auta wygodne i sprawdzone grupy Volkswagen. Oferujemy transport z adresu pod adres!!!

Odbieramy i dostarczamy paczki i korespondencie.

Stała trasa trzy razy w tygodniu.

POLSKA-HOLANDIA we wtorki, czwartki i niedziele.

HOLANDIA-POLSKA w poniedziałki, środy i piątki.

Krzysiek nr.PL +48 507 032 428

nr.Nl +31 617 230 218

Sławek nr.PL +48 791 102 272

Telefon: 0048 507 032 428
16.10.2014
Essen

Opiekunki z Polski

Jeżeli poszukujesz pomocy w opiece nad osobą starszą, skorzystaj z usług Agencji Opieki FIDES z Polski. Zgłoszenia przyjmujemy na adres e-mail fides2006@o2.pl

Konsultantka Avon Essen- www.facebook.com/avon.kon
07.10.2014
Essen

Konsultanka AVON w Essen. Polski katalog, polskie ceny :)

Aktualny eKatalog obejrzysz na stronie :

www.avonpolska.pl/ebrochure/ebrochure.html

PROMOCJA PRZEDSWIĄTECZNA :

AVON!! LUKSUSOWE ZESTAWY AVON LUCK DLA NIEJ I DLA NIEGO ZA JEDYNE 90 ZŁ !!!!!

LUCK DLA NIEGO : rozowy pieprz, galka muszkatolowa, aromatyczna zywica ( ZESTAW: woda 75 ml, zel do mycia ciala i wlosow oraz dezodorant)

LUCK DLA NIEJ: bergamotka,kwiat jednej nocy, aksamitne drewno sandalowe ( ZESTAW: woda 50 ml, balsam do ciala oraz dezodorant)

Łącznie 6 produktow za cene 100zł - 25€ (Cena katalogowa 150 zł)

Super pomysł na święta !

tel. 0176 310 830 63 lub napisz wiadomosc na h/www.facebook.com/avon.konsultantka.essen

OFERTA DO 21.10

Telefon: 017631083063

Ogłoszenia1 do 10 od 36

Strona 1

Strona 2

Strona 3

Strona 4

Dalej >