Ogloszenia Erfurt

18.09.2014
Erfurt

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Doradztwo Personalne SET jako wyłączny partner na terenie Polski jednej z największych agencji zatrudnienia w Niemczech poszukuje kandydatów do pracy w sieci hipermarketów z branży wyposażenia wnętrz, w centralnych Niemczech

Operator wózków widłowych

Zakres obowiązków: ładowanie boczne towarów na wysokości do 8 metrów (regały) w magazynie

Pracodawca: niemiecka sieć hipermarketów z branży wyposażenia wnętrz

Zatrudnienie od października.

Liczba wakatów: 30

Wymagania:

• uprawnienia na wózki widłowe z bocznym ładowaniem

• aktualne uprawnienia na wózki boczne

• mile widziane posiadanie własnego samochodu na dojazdy do pracy

• znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

• umowę o pracę na niemieckich warunkach na 6 m-cy z możliwością przedłużenia

• pracę w dużej i prężnej firmie międzynarodowej

• zakwaterowanie opłacone przez firmę

• opiekę oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacje@setdoradztwo.pl z dopiskiem „Operator wózków – Niemcy”

lub kontakt:

Doradztwo Personalne SET

Iza Piórkowska

tel. 24 262 03 35,

kom. 695-711-600

Telefon: 242620335, 695711600
29.04.2014
Erfurt

Pan szuka Pani

Witam. Jeden z partnerow biznesowych poprosil mnie czy nie umieszcze dla niego ogloszenia. Szuka Pani w wieku 35-50 lat. Poznac,porozmawiac a moze cos wiecej.

Ze wzgledu ze jest Niemcem rozmowa w J. Angielskim badz Niemieckim.

Kontakt bezposredni ne email. Pozdrawiam

Rozliczenia podatkowe, Ubezpieczenia, Tlumaczenia
19.03.2014
Erfurt

Nasze biuro oferuje Panstwu:

najkorzystniejsze ubezpieczenia:

- zdrowotne - BEZ NADPLATY SKLADEK, BEZ WKLADU WLASNEGO, BEZ BADAN LEKARSKICH,

-emerytalne - z mozliwoscia wyplacania kapitalu, zwiekszania/zmiejszania skladek, zawieszenia placenia,

-wypadkowe - wazne przez 24 godziny na calym swiecie,

-od odpowiedzialnosci cywilnej, oc firmy

a ponadto:

-zakladanie dzialanosci gospodarczej(rowniez bez zameldowania w Niemczech),

- kompleksowa obsluga firm

- pomoc w pozyskiwaniu swiadczen rodzinnych takich jak: Kindergeld, Elterngeld (rowniez dla dzieci przebywajacych w Polsce)

- pomoc w wypelnianiu formularzy, tlumaczenia,

- otwieranie kont bankowych

- zmiana klasy podatkowej

- pomoc w odzyskiwaniu nadplaconego podatku

- Bezplatne doradztwo

Obslugujemy klientow z calego kraju.

Pracujemy szybko, rzetelnie i skutecznie.

Kontakt:

Paulina Misiak

Mobil: 0176 25438381

Tel.: 089 20935187

Fax: 089 20930217

Email: info@polskie-biuro-niemcy.de

Web: www.polskie-biuro-niemcy.de

EURO Profi-Polskie Biuro

Fürstenrieder Straße 284

81377 München

Telefon: 017625438381