Ogloszenia Berlin

26.02.2015
Berlin

Okazja

Jesli chcesz zakupic nieruchomosc , lub masz problemy z zalatwieniem wiekszej gotowki pomoge ci beziteresownie w zalatwieniu twojej spraw . Warunek stala praca na czas nieokreslony. Kontakt forma pisemna per E-Mail;tomasz_busko@op.pl

26.02.2015
Berlin

Murarz, ogólnobudowlaniec szuka pracy w Niemczech

Jestem murarzem z 25 letnim stażem pracy, posiadam wszystkie dokumenty do podjęcia pracy w Niemczech, mam polską działalność, posiadam wszystkie profesjonalne narzędzia do pracy. Podejmę pracę na polskiej działalności, lub pracę legalną. Moje umiejętności: murowanie, tynkowanie, gipsowanie, płytki, montaż karton gips, ocieplenia, montaż okien i drzwi, szalunki, posadzki, panele, podbitki, elewacje, czytanie planów itp. Jestem mobilny, bez nałogow. Wykonam również prywatne zlecenia. Posiadam duże doświadczenie pracy w kraju i za granicą. Tylko poważne oferty. Nie odp. na sms.

Tel. +48 603 513 019

25.02.2015
Berlin

1st Level IT Support (Deutsch und English)

Standort: Katowice, Kraków, Opole

Cyclad ist ein internationales Beratungsunternehmen in der IT/ICT Branche, das patente Lösungen im Bereich von IT-Dienstleistungen, Personalbeschaffung und Outsourcing von Arbeitskräften und IT-Projekten liefert.

Im Auftrag unseres Kunden, ein renommierter IT-Dienstleister, suchen wir mehrere IT-Mitarbeiter in verschiedenen Positionen der IT-Infrastruktur.

Ihre Aufgaben

• Annahme eingehender Kundenanfragen, Störungen und Anforderungen

• 1st Level Support bei Störungsfällen und effiziente Weiterleitung an den 2nd Level Support

• Analyse, Priorisierung und Verteilung der Aufgaben an die entsprechende Fachabteilung

• Nachverfolgung von Kundenanfragen und Störungen; Problemverfolgung

• Dokumentation im Service Desk-Tool

Ihr Profil:

• Fließende Deutsch und gute Englischkenntnisse

• Gute Kenntnisse der gängigen Betriebssysteme und MS Office-Anwendungen

• Teamfähigkeit

• Freude im Umgang mit Kunden

• Gute Kommunikationsfähigkeit

• Erfahrung in der Kundenbetreuung wird von Vorteil

Wir bieten:

• Eine sehr positive Arbeitsatmosphäre

• Arbeit in einem dynamischen und internationalen Umfeld

• Kontinuierliche Weiterbildung und große Entwicklungsmöglichkeiten

• Attraktive Sozialleistungen (z.B Versicherung und private medizinische Versorgung)

Haben wir Ihre Interesse geweckt? Dann freuen wir uns auf Ihre Bewerbung. Senden Sie uns bitte Ihren Lebenslauf per E-Mail an die Adresse: recruitment@cyclad.de

Nowy Portal Randkowy
25.02.2015
Berlin

Witamy.

Nowy Portal FlirtFair! Zapraszamy.

Każdy czasem czuje się samotny, naszczęście to już przeszłość, nasz nowy serwis FlirtFair pozwoli ci zapomnieć o tym problemie. Jeśli lubisz miło spędzać czas lub szukasz ciekawych przygód, zapewnimy ci możliwość wyboru. W naszym serwisie odnajdziesz miłość swojego życia, takdoskonałą zabawę oraz niezapomniane przeżycia. Flirt Fair to portal dla ludzi odważnych i nie bojących się przygód! .

Zapraszamy na : www.aps4you.org/Flirt

25.02.2015
Berlin

Wyzeł Weimarski Szczenieta

Wyzeł weimarski Szczenieta - Hodowla Good Dog Poland , Białystok , www.gooddog.pl

Telefon: +48 694 908 705
R1 Trans Transport Przeprowadzki oferuje usługi:
24.02.2015
Berlin

Przeprowadzki lokalne Szczein

-Przeprowadzki krajowe Polska

-Przeprowadzki firm i instytucji

-Mieszkań i domów

-Przeprowadzki między krajami UE

- Transport drogowy towarów

-Opróżnianie domów, strychów, piwnic, garaży

-Przewóz mebli z salonów meblowych

-Przewozy materiałów budowlanych

-Montaż mebli z paczek

-Ekipę do przenoszenia mebli

-Transport pianin

-Miła i fachowa obsługa

-Konkurencyjne ceny

- Wystawiamy FVAT

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dla stałych klientów atrakcyjne zniżki!

Telefon: 48730116303
24.02.2015
Berlin

BEZPŁATNA EDUKACJA DZIECI PRZEBYWAJĄCYCH ZA GRANICĄ!

* Nauka na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum według polskiej podstawy programowej

* Bezpłatne egzaminy klasyfikacyjne

* Nauczanie realizowane online

* Legitymacja szkolna uprawniająca do zniżek na terenie Polski

* Świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej na koniec roku szkolnego

* Profesjonalna i wykwalifikowana kadra pedagogiczna

Zapraszamy!

Telefon: +48 534 637 952
22.02.2015
Berlin

przewóz osób berlin jelenia góra

Firma MS Trans z licencjonowanym kierowcą, przewóz osób do berlina w promocyjnych cenach, tylko nowe busy!!!, komfort jazdy, przwozy zorganizowane pielęgniarek i opiekunek na całym terenie Niemiec

Telefon: 513 427 912
22.02.2015
Berlin

dom w Polsce

planujesz powrót do kraju?

kup ekologiczny (zdrowy) dom drewniany blisko Mazur.duża działka 1200 m. komfortowy.

Piękna okolica, spokój, blisko jeziora, lasy.

4 km od Grajewa.

Jeśli potrzebujesz ciszy, spokoju na własnym podwórku ta oferta jest dla Ciebie.

Gorąco polecam

Telefon: 721121456
22.02.2015
Berlin

POSZUKUJĘ MIESZKANIA/KAWALERKI NA WEEDINGU

Witam serdecznie, pilnie poszukuję mieszkania a najlepiej kawalerki już od 1 marca. W przystępnej cenie za miesięczny czynsz oraz z dostępem do internetu. Do wynajęcia na stałe. Proszę o propozycje na maila: malwina0072@interia.pl

Serdecznie pozdrawiam.

Telefon: 661557396

Ogłoszenia1 do 10 od 435

Strona 1

Strona 2

Strona 3

Strona 4

Strona 5

Dalej >