Ogloszenia Berlin

Legalna praca w Niemczech jako Opiekunka
30.10.2014
Berlin

firma PRO VOBIS oferuje legalną pracę dla opiekunek osób starszych w Niemczech.

Jesteśmy firmą posiadającą doświadczenie na rynku pracy. Naszym największym atutem jest stały kontakt z pracownikami oraz tylko sprawdzone oferty i osobisty kontakt z rodzinami.

Oferujemy:

Legalną pracę (poświadczony formularz A1, karta EKUZ);

Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenie;

Atrakcyjne wynagrodzenie od 1000 Euro wzwyż

Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Koordynatorów;

Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;

Zwrot kosztów przejazdu oraz organizacja środka transportu

Kontrakty od 2 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);

Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;

Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

Jakie są nasze oczekiwania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

Poszukujemy osób pragnących nieść pomoc osobą starszym i schorowanym w czynnościach dnia codziennego,

Cechy opiekuna osób starszych: spokój, opanowanie, cierpliwość, komunikatywność,

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania

Telefon: 748319055
28.10.2014
Berlin

Polskie biuro - serwis imigracyjny IMSEGO

Prowadzimy polskie biuro - serwis imigracyjny dla Polonii w Niemczech. Oferujemy usługi organizacyjne i tłumaczeniowe. Załatwiamy sprawy urzędowe, prowadzimy korespondencję. Pomagamy w sprawach życia codziennego. Rejestracja i pełna obsługa Gewerbe, udostępniamy również swój adres, oferujemy usługi wirtualnego biura.

Odwiedź nas na www.imsego.de lub na Facebook-u.

Możesz zadzwonić lub napisać:

(+49)(40) 882 31 875

(0)1573 9096 129

info@imsego.de

Damy Ci znać, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zapraszamy do współpracy :)

Cezary Gosiewski

Immigration Service Gosiewski

www.imsego.de

Telefon: 01573 9096 129
Opiekunka dla 79-letniej Pani w Niemczech
28.10.2014
Berlin

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce: Lohr am Main

ZADANIA:

- opieka nad podopieczną

- podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej

- wsparcie przy czynnościach dnia codziennego

- przygotowanie i podawanie posiłków

- organizacja czasu dla podopiecznej

- pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- miłe usposobienie oraz cierpliwość

- preferowane osoby niepalące

OFERUJEMY:

- składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS)

- legalną pracę w Niemczech

- atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego

- pomoc w organizacji wyjazdu

- zwrot kosztów podróży

- opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu IDEAL PFLEGE

Telefon: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366
27.10.2014
Berlin

Avon

Poszukuje stałego odbiorcy kosmetyków z polskiego AVON-u. Różnica w cenach na obu rynkach to od 80 do nawet 100%. Jestem gotowa raz na 3 tygodnie ( czyli co katalog) przywieźć zamówione kosmetyki w polskiej cenie. Szukam stałego troszkę 'hurtowego' odbiorcy.

27.10.2014
Berlin

Meble TV

Witam mam na sprzedanie łóżko pietrowe. Zainteresowanych proszę o kontakt. 015778716770

Telefon: 015778716770
Łóżko piętrowe
27.10.2014
Berlin

27.10.2014
Berlin

opieka nad grobami - Międzychód,Pszczew,Międzyrzecz

Z należytą czcią i szacunkiem zaopiekuję się grobami (sprzątanie otoczenia grobów -zamiatanie,grabienie,odśnieżanie, mycie grobów, zapalenie zniczy, ułożenie/sadzenie kwiatów i ich pielęgnacja oraz inne prace według życzeń) całorocznie lub jednorazowo w Międzychodzie,Pszczewie, Międzyrzeczu i okolicznych miejscowościach. Swoją pracę udokumentuję fotografią wysłaną na życzenie klienta.

Telefon: +48886664747
siłownia
27.10.2014
Berlin

siłownia

dostępne wszystko kulturystyka fitness

Telefon: 0048 883769235
26.10.2014
Berlin

RODZINA

Poszukuję rodzin mających bliskich w podeszłym wieku i problemy z całodobową opieką nad nimi. Oferuję taką opiekę DOŚWIADCZONYCH opiekunek i opiekunów. Oferta jest skierowana na dłuższą współpracę. Pytania i zgłoszenia proszę przesyłać na pocztę e-mail:squano@onet.eu w tytule RODZINA. W przypadku zgłoszenia należy podać:płeć,wiek,stan zdrowia(choroby)stan samodzielności(poruszanie się) oraz wagę. Miło będzie otrzymać też zdjęcie.

Oczekuję na wiadomości

Jacek

Telefon: 015166290417; +48 690223464
26.10.2014
Berlin

Piątek 31.10.14 Kierunek Poznań cel KOŁÓ

Oferuje swoje auto do celów transportowych. Jadę do Koła po drodze mogę dostarczyć dowolny towar pod podany adres. Miejsca mam jak widać dużo. 015778716770

Ogłoszenia1 do 10 od 382

Strona 1

Strona 2

Strona 3

Strona 4

Strona 5

Dalej >