Darmowe ogłoszenia Polonii Niemieckiej - Bez reklam na Android!

Ogloszenia

Praca za granicą dla mechaników sam., maszyn, samolotów, lakierników (K/M)
03.05.2016
Aachen

Poszukujemy do pracy w Niemczech mechaników samochodowych, mechaników maszyn, mechaników samolotów i lakierników (K/M).

Oferujemy:

- niemieckie warunki zatrudnienia oraz pełny pakiet socjalny

- pracę długoterminową z możliwością przejęcia na stałe

- zapewniamy mieszkanie

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY!

- doświadczenie

- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

- gotowość do pracy zmianowej

Agencja Pracy Diwa Personalservice Sp. z o.o.

Nr cert. 6760

45-231 Opole, ul. Oleska 121 b

Tel. 775506895, 774548566

Kom. 513106189, 668831028, 668817007

praca@diwa-personalservice.pl

Oddział w Raciborzu:

47-400 Racibórz, ul. Mickiewicza 10a

Tel. 322576440

Kom. 668831219

judyta@diwa-personalservice.pl

02.05.2016
Dortmund

Rozliczenia podatkowe

Doradca podatkowy Anne Janutsch oferuje pomoc:

- Rozliczenia podatku za rok 2015 i lata wcześniejsze

- Kompleksową obsługa podatkową firm i osób prywatnych

- Reprezentowanie przed Finanzamtem

- Wystawianie zaświadczeń o zarobkach

Obsługa klientów po polsku, niemiecku i angielsku

Posiadamy wszelkie uprawnienia z zakresu prawa podatkowego, bierzemy odpowiedzialność za wykonaną przez nas pracę i poświadczamy ją przed urzędami.

Zapraszamy codziennie od 8.00 do 18.00 (konieczne umówienie terminu telefonicznie lub mailowo)

Pomoc dla Polaków spoza Berlina

Kancelaria Podatkowa Anne Janutsch

Muskauer Str. 49A

10997 Berlin / Kreuzberg

Telefon 0152 17440189

Mail biuro.podatkowe@web.de

Telefon: 0152 17440189
02.05.2016
Inne miejscowości

Mopsy szczenięta po Championach FCI

Sprzedam szczenięta po Championach, rodzice wolno od dziedzicznej choroby PDE, ojciec przebadane rzepki. Zdrowe,śliczne, zachipowane, zaszczepione, gotowe do odbioru. Cena 800€+ koszt transportu szczeniaczka.

Telefon: +48722220999
02.05.2016

Revestrans Busy do Polski/Niemiec Najtaniej !!!

MAJÓWKOWA PROMOCJA!!!

Zamów busa na wyjazd z Polski na wtorek 03.05.

lub do Polski na środę 04.05.

a otrzymasz MAJÓWKOWY RABAT

Pozdrawiamy

Revestrans

Telefon: +48 537 503 508
02.05.2016
Hamburg

pomocnik przy recyklingu

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej

D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydata do pracy na stanowisko: pomocnik przy recyklingu

Miejsce pracy-Hamburg

Opis stanowiska

- praca przy segregacji i czyszczeniu metalu, szkła, papieru, drewna, starych opon samochodowych oraz części z zużytych stacji transformatorowych

- dwuzmianowy system pracy

Wymagania

- podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

- umowę o pracę zawartą z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)

- płatny urlop wypoczynkowy

- firma organizuje płatne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@danddpersonal.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Pomocnik przy recyklingu".

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Telefon: 32 415 15 01, 661 028 104
02.05.2016
Dortmund

pomocnik przy produkcji bułek

D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: pomocnik przy produkcji bułek

Miejsce pracy- rejon Dortmund

- produkcja oraz pakowanie bułek

- trzyzmianowy system pracy

Wymagania

- mocne podstawy języka niemieckiego-warunek konieczny!

Oferujemy

- umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@danddpersonal.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Pakowacz bułek".

pracownik ochrony w niemczech
02.05.2016
Berlin

Jestesmy biurem posrednictwa pracy w Cottbus. Dla naszego klienta poszukujemy ochroniarzy. Wymagana jest udokumentowane doswiadczenie w sluzbach mundurowych lub policyjnych oraz zaswiadczenie o niekaralnosci. Jezyk niemiecki oraz angielski w stopniu komunikatywnym.

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie cv na adres jcc.cottbus@yahoo.de

Opiekun(ka) osób starszych w Niemczech
02.05.2016
Dortmund

Firma MEDIPE prowadzi rekrutację na stanowisko:

OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ

Zapewniamy atrakcyjne zarobki, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, stały kontakt polskojęzycznego koordynatora, organizację wyjazdu i powrotu, kursy j. niemieckiego i szkolenia dla Opiekunek, atrakcyjne premie i bonusy.

Oczekujemy doświadczenia w opiece nad osobą starszą i chorą oraz znajomości j. niemieckiego.

lublin@medipe.com lub: 81 / 475 60 60

medipe.pl/?utm_source=ogloszenie&utm_medium=serwis_ogloszeniowy&utm_campaign=Medipe_ogloszenia

Telefon: 814756060
01.05.2016
Mainz

praca

poszukuje pracy w opiece. mam doswiadczenie, prawo jazdy, jezyk podstawowy komunikatywny, nie palę tel. 15219346663

Telefon: 15219346663
01.05.2016
Berlin

Szukam Pracy REMONTY

Szukam pracy !

Posidam Gewerbe. Remonty mieszkan, szpachlowanie, malowanie, podwieszanie sufitow ( Trockenbau )

tel : 015166700915 / 015207235282

Edek

Telefon: 015207235282

Ogłoszenia1 do 10 od 2678

Strona 1

Strona 2

Strona 3

Strona 4

Strona 5

Dalej >