Darmowe ogłoszenia Polonii Niemieckiej - Bez reklam na Android!

Ogloszenia

24.05.2016
Frankfurt nad Menem

Ogrodnik, 9.23 € brutto/h, Frankfurt am Main

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

OGRODNIK

Miejsca pracy: Frankfurt am Main, Niemcy

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- dobra kondycja fizyczna,

- posiadanie kwalifikacji odpowiednich do wykonywanej pracy,

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

- drobne prace elektryczne

- koszenie trawy

- proste prace w ogrodzie

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

- wynagrodzenie: 9.23 € brutto/h

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (płatne przez pracownika),

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 28.05.2016r. na adres mailowy niemcy@irkl.pl , a także dopisek w sprawie jakiej oferty pracy wysyłają Państwo CV.

Nr tel. do kontaktu: 536 275 320

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Telefon: 536 275 320
24.05.2016
Brema

Bus Warszawa, Łódź - Bremen - Łódź, Warszawa

Bezpośredni bus z Warszawy, Łodzi do Bremen i z powrotem do Łodzi i Warszawy.

Wyjazdy z Warszawy w poniedziałki i czwartki rano.

Wyjazdy z Bremen we wtorki i piątki po południu.

Zabieramy pasażerów i przesyłki spod drzwi i dowozimy pod wskazany adres.

Wystawiamy faktury.

Pełne ubezpieczenie podróżnych.

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie lub SMSem

Zapraszamy

Telefon: +49 15732032357+48 602702885
Naganiacz ogrodzeń metalowych
23.05.2016
Inne miejscowości

Poszukuję osoby, która zajmie sie poszukiwaniem i pozyskiwaniem nowych klientów

Telefon: +48 512313212
23.05.2016
Dortmund

Stylizacja paznokci, manicure hybrydowy,przedłużanie żelem,henna

Witam, oferuję usługi w zakresie stylizacji paznokci oraz hennę i regulację brwi.

- przedłużanie paznokci metodą żelową na szablonie i tipsie

- przedłużanie paznokci hybrydą

- manicure hybrydowy

- manicure klasyczny i biologiczny

- hennę i regulację brwi

Możliwy dojazd do klientki na terenie Dortmundu i okolic

Jestem początkującą stylistką ( posiadam odpowiednie certyfikaty), chciałabym zdobyć więcej doświadczenia,dlatego swoje usługi oferuję jedynie za zwrot kosztów materiałów i ewentualnego dojazdu.

Zapraszam do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem Whatsappa

Telefon: 4915163065765
23.05.2016
Berlin

Grunt leśny zadrzewiony

Witam

Sprzedam 3.45 ha gruntu leśnego zadrzewionego o bardzo dobrej bonitacji i bardzo dobrej lokalizacji.Blisko granicy Niemieckiej.

Zapraszam do kontaktu Tel.605837852 lub eszelzchen@wp.pl

23.05.2016
Hamburg

Vorarbeiterin/er

do 4 gwiazdkowego hotelu na terenie Hamburga szukamy od zaraz doswiadczona /nego Vorarbeiter. Prosze o kontakt telefoniczny

Telefon: 015120307981
23.05.2016

Transport !!!

Jezeli planujesz przeprowadzke , musisz przetransportowac cos czego nie jestes w stanie przewiesc oferuje uslugi transportowe z okolic frankfurtu do calych niemiec mozliwy rowniez transport do Polski. jesli masz pytanie prosze dzwonic i zapytac jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Telefon: 015754285245
23.05.2016
Berlin

Kierowca kat.C i C+E

LOCA Logistik GmbH poszukuje kandydatow na stanowisko KIEROWCA kat.C i C+E.

Zainteresowanych prosze o kontakt zarowno e-mailowy jak i telefoniczny.

Telefon: +4917615658306
Monter sieci internetowej - niemiecka umowa o pracę
23.05.2016
Aachen

Solutions30 to założona w 2003 roku firma z obszaru nowych technologii cyfrowych. Ambicją grupy jest umożliwienie wszystkim osobom prywatnym i firmom dostępu do stale postępujących zmian technologicznych. Zorganizowane wokół europejskiej sieci ekspertów i techników Solutions30 każdego dnia zapewnia swoim klientom techniczne wsparcie na miejscu lub wsparcie zdalne oraz pomoc w zakresie nowych technologii.

W związku z dynamicznym rozwojem w Niemczech poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Monter - instalacja Internetu i TV

(Hannover, Aachen lub Kolonia)

WYMAGANIA

Dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca porozumiewanie się z klientami (warunek konieczny)

Prawo jazdy kat. B

Doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem

OBOWIĄZKI

Instalacja sieci u klientów prywatnych

Konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych

Wsparcie techniczne klientów prywatnych

OFERUJEMY

Umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa 1800 euro brutto i premie wg ilości wykonanych instalacji)

Szkolenie na miejscu

Służbowy telefon, komputer i samochód

Możliwość pracy jako niezależny podwykonawca

Możliwość uczestniczenia w kursie językowym na miejscu

Możliwość zrobienia uprawnień (certyfikat DIBKOM)

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV przez formularz:

Telefon: 503830860
23.05.2016
Monachium

szukam pani menadżer na Monachium

szukam pani menadżer-asystentki biznesowej na Monachium z dobra znajomoscia jezyka niemieckiego i z doświadczeniem w biznesie.pania która na stale mieszka w Monachium lub stale jeździ do Monachium.

Ogłoszenia1 do 10 od 2633

Strona 1

Strona 2

Strona 3

Strona 4

Strona 5

Dalej >