Ubezpieczenie w Niemczech, Emerytura niemiecka

Czy wie ktoś jak to zrobić, żeby można było chodzić do lekarzy w niemczech? Jak to wygląda żeby dostawać niemiecką emeryturę?

2018-07-12 11:55:30

Wiolettawww


Odpowiedzi:

 

RE:Ubezpieczenie w Niemczech, Emerytura niemiecka

musisz isc do pracy albo sie ubezpieczyc. np. freiwillige Krankenversicherung.

2018-07-16 21:12:17

m

 

RE:Ubezpieczenie w Niemczech, Emerytura niemiecka

Tak to prawda ja się ubezpieczyłam za bardzo małe pieniądze, jestem zadowolona coż mogę dodać. Jak dalej chcesz się ubezpieczyć to zobacz sobie Carebiuro.de i tam masz ubezpieczenia zdrowotne.

2018-07-17 15:20:45

Kiniasop

 

RE:Ubezpieczenie w Niemczech, Emerytura niemiecka

Nie do wszystkich specjalistów potrzebujesz ubezpieczenia. Jeśli chcesz skorzystać z pomocy psychologicznej, to coraz bardziej popularne są wideoczaty z lekarzem. W trakcie ich trwania z powodzeniem można uzyskać pomoc, jak i również rozważyć spotkanie w cztery oczy. Wiadomo, że nie każdy ma czas na stanie w kolejce i czekanie miesiącami, dlatego PsychoMedic jest idealnym rozwiązaniem. Jeśli ktoś ze znajomych będzie takiego wsparcia i rozmowy potrzebował, można mu doradzić.

2018-08-13 19:07:33

Jacek Warchlewski

 

RE:Ubezpieczenie w Niemczech, Emerytura niemiecka

Dzień dobry. Czy jest tutaj ktoś jeszcze? bo mam ważne pytanie. Wyjeżdżam za granice do pracy jako opiekunka i szukam jakiego dobrego i taniego ubezpieczenia. Pomozecie mi?

2020-10-22 11:18:29

Wioletta

 

RE:Ubezpieczenie w Niemczech, Emerytura niemiecka

Ja sie ostatnio ubezpieczałam w Carebiuro oni tez zakłądaja Gewerbe. Bardzo tanio maja bo 1 euro za dzień. w składzie tego ubezpieczenia masz wszystko co najwazniejsze.

2020-10-26 07:51:40

Bożena

 

RE:Ubezpieczenie w Niemczech, Emerytura niemiecka

Dokładnie tak jak moja poprzedniczka Carebiuro zakłada Gewerbe i mozna rowniez u nich zrobic bardzo tanio ubezpieczenie . Wiem bo mam u nich założona Gewerbe i wykupilam sobie obowiazkowe jednak ubezpieczenie w Niemczech. Nie zaluje bo jest to na prawde solidne biuro.

2020-10-27 07:46:10

Helena


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt