Pomoge w urzedowych sprawach. Kindergeld, Podatki, Spadek w Niemczech lub w Polsce

Witam! Chetnie pomoge w tlumaczeniach, pismach urzedowych, Kindergeld, Ubezpieczeniach, Umowach, Spadkach i podatkach. Prosze po prostu pisac! broda.ewelina@gmail.com 017656874203

2018-01-31 17:56:43

Ewelina


Odpowiedzi:

 

RE:Pomoge w urzedowych sprawach. Kindergeld, Podatki, Spadek w Niemczech lub w Polsce

w calych Niemczech?

2018-02-05 15:43:03

Karolina

 

RE:Pomoge w urzedowych sprawach. Kindergeld, Podatki, Spadek w Niemczech lub w Polsce

Witam. Jestem na dwuletnim urlopie wychowawczym na syna. Niedawno okazało sie,że jestem w drugiej ciąży. Chciałam przerwać urlop wychowawczy i przejść na zwolnienie lekarskie, bo ciąża jest zagrożona. Na co moj pracodawca rzekł, ze nie zgodzi się na przerwanie tego urlopu,bo przerwanie go oznacza powrot do pracy czego ja nie uczynie. Zaczynam żałować, ze w ogole go poinformowalam o fakcie ciazy! Czy pracodawca ma prawo do tego ,by nie udzielic mi zgody na wczesniejszy powrót do pracy? Wie o tym,że 1wszego dnia pracy przedłożę mu zwolnienie. Chciałam być lojalna wobec pracodawcy-jak widać czasem to nie popłaca! Pracodawca tłumaczy się kosztami i problemami z kasą chorych i innymi urzędami-mało tego twierdzi,że jest to nielegalna ścieżka i nie będzie po niej kroczyć i mnie wszędzie tłumaczyć! Proszę o odpowiedź w tej sprawie. Pozdrawiam

2018-03-15 20:17:10

Sylwia


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt